CUMHURİYET 91 YAŞINDA.KUTLU OLSUN.

BBP Kırıkkale adayı Ceyhan Doğan'dan basın açıklaması.

bbp-kirikkale-adayi-ceyhan-dogandan-basin-aciklamasi

Büyük Birlik Partisi,Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Sn.Ceyhan Doğan: "Kırıkkale ortak paydamızdır."
27 Şubat 2014 Perşembe 22:31

           Sevgili Hemşehrilerim;Ana felsefemiz olan birlikte yönetim anlayışı ile yönetimin nasıl olduğunu, Kırıkkale' yi nasıl daha yaşanabilir bir kent haline getireceğimizi tüm Türkiye'ye gösterme zamanı. Biz buna hazırız.
            Sevgili hemşehrilerim emin olmalısınız ki; seçimlerden sonra eğer bana Kırıkkale Belediye Başkanlığı makamını layık görürseniz Kırıkkale daha şeffaf, daha dürüst, daha doğru ve istenildiği her an hesap verebilecek bir anlayışla yönetilecektir. İnsanlara yaklaşımımız Yunus'un sevgisiyle, problemlere yaklaşımımız kadifeye sarılmış çelik yumruk gibi, bize katkı sunmak isteyenlere bakışımız kardeşçe olacaktır.
           Sosyal sorumluluklarının bilincinde, sağduyulu, çağdaşlığa, aydınlığa, ülküsüne, memleketine ve Cumhuriyet ve Demokrasi İlkelerine bağlı bir Belediye Başkanı'na yani Ceyhan DOĞAN kardeşinize evet derseniz. Allah'ın izniyle bu görevi alnımızın akıyla yerine getireceğiz. . Sözlerimiz, projelerimiz vaatlerimiz buza yazılmış yazı olmayacaktır. Ben ve ekibim sizlere mahçup olmayacağız. Hükümetimizin Belediye çalışmaları dışındaki verdiği sözlerin takipçisi olacak ve yeni projelerimizle destek olacağız. Kırıkkale ortak paydamızdır diyen ve yatırım yapmak isteyenleri destekleyecek ve onlarla barış içinde olacağız.
            BBP partime destek veren, oylarını veren ve vermeyecek olan tüm halkımıza şimdiden teşekkür ediyorum . Kazandığım taktirde tüm kırıkkale'nin Belediye Başkanı olacağımı bir kez daha hatırlatıyor, gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışmaya söz veriyorum. Vicdan ile irtibat çok önemli?" "Adrese yönelmektir aslolan". Adres ise akıldır!... "İşi ehline verin doğru olanı bulun size o anlatsın".Allah irfanımızı arttırsın,selam olsun..Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

BOZBALHABER-KIRIKKALE  M.G.

Haber okunma sayısı: 544 Haber Kaynağı: BHA

Haberin etiketleri:

bbp, ceyhan doğan, kırıkkale, genel siyaset


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ESKİŞEHİR - HAVA DURUMU

ESKISEHIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ